Co ciekawego w Mikołowie?

Aktualności Komunikaty

Utrudnienia w ruchu 26.02.2022 – ul. Prusa/Wyzwolenia

Informujemy, że w związku z rozpoczęciem prac polegających na wycince zieleni na kolejnym ( IV etapie) budowy Centrum Przesiadkowego w Mikołowie w ciągu ul. Prusa/Wyzwolenia (rejon wiaduktu kolejowego) w dniu 26.02.2021 w godzinach od 03:00 do 08:00 rano wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym polegające na chwilowych wstrzymywaniach ruchu pod wiaduktem (kierowanie ręczne przez uprawnionych pracowników).

Data dodania
CZYTAJ WIĘCEJ

Ostrzeżenie GIOŚ – poziom II 15.02.2022

Informujemy, że Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska w Katowicach Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie wydał powiadomienie o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu – POZIOM II Powiadomienie obowiązuje: w dniu 15.02.2022 r. W związku ze złą jakością powietrza istnieje ryzyko wystąpienia negatywnych skutków zdrowotnych. Szczególnie narażone grupy ludzi to osoby

Data dodania
Pobierz plik
.PDF
CZYTAJ WIĘCEJ

Ogłoszenie o naborze kandydatów do Rady Seniorów w Mikołowie drugiej kadencji

W związku z zakończeniem kadencji Rady Seniorów w Mikołowie Burmistrz Mikołowa Stanisław Piechula ogłasza nabór kandydatów do Rady Seniorów w Mikołowie. Kandydatami do Rady mogą być mieszkańcy Mikołowa, którzy są przedstawicielami organizacji senioralnych, organizacji działających na rzecz seniorów lub przedstawicieli osób starszych, popartych listą poparcia co najmniej 15 mieszkańców miasta Mikołowa. Dokumenty – wypełniony formularz

Data dodania
CZYTAJ WIĘCEJ

Ostrzeżenie GIOŚ – POZIOM II 24.01.2022r.

Informujemy, że Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska w Katowicach Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie wydał powiadomienie o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu – POZIOM II Powiadomienie obowiązuje: w dniu 24.01.2022 r.

Data dodania
Pobierz plik
.PDF
CZYTAJ WIĘCEJ

Ostrzeżenie GIOŚ POZIOM II 16.01.2022

Informujemy, że Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska w Katowicach Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie wydał ostrzeżenie o jakości powietrza – POZIOM II  – (informacyjny i operacyjny) Ostrzeżenie obowiązuje: Od godz. 9.00 dnia 16.01.2022 r. do godz. 24.00 dnia 16.01.2022 r.

Data dodania
Pobierz plik
.PDF
CZYTAJ WIĘCEJ

Ostrzeżenie GIOŚ poziom II- 26.12.2021r.

Informujemy, że Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska w Katowicach Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie wydał ostrzeżenie o jakości powietrza – POZIOM II  – (informacyjny i operacyjny) Całość ostrzeżenie w załączeniu.

Data dodania
Pobierz plik
.PDF
CZYTAJ WIĘCEJ

Powierzenie realizacji zdania z zakresu zdrowia publicznegoc

Burmistrz Mikołowa ogłasza otwarty konkurs na powierzenie realizacji zadań z zakresu zdrowia publicznego. Szczegóły w załącznikach.

Data dodania
Pobierz plik
.PDF
CZYTAJ WIĘCEJ

Ostrzeżenie GIOŚ- poziom II 15.12.2021r.

Informujemy, że Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska w Katowicach Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie wydał powiadomienie o ryzyku przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu – POZIOM II  Powiadomienie obowiązuje: od godz. 9:00 do 24:00 dnia 15.12.2021 r. W związku ze złą jakością powietrza istnieje ryzyko wystąpienia negatywnych skutków zdrowotnych. Szczególnie narażone grupy

Data dodania
Pobierz plik
.PDF
CZYTAJ WIĘCEJ
Logotypy UE