Co ciekawego w Mikołowie?

Aktualności Komunikaty

Ostrzeżenie GIOŚ – POZIOM II 24.01.2022r.

Informujemy, że Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska w Katowicach Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie wydał powiadomienie o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu – POZIOM II Powiadomienie obowiązuje: w dniu 24.01.2022 r.

Data dodania
Pobierz plik
.PDF
CZYTAJ WIĘCEJ

Ostrzeżenie GIOŚ POZIOM II 16.01.2022

Informujemy, że Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska w Katowicach Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie wydał ostrzeżenie o jakości powietrza – POZIOM II  – (informacyjny i operacyjny) Ostrzeżenie obowiązuje: Od godz. 9.00 dnia 16.01.2022 r. do godz. 24.00 dnia 16.01.2022 r.

Data dodania
Pobierz plik
.PDF
CZYTAJ WIĘCEJ

Ostrzeżenie GIOŚ poziom II- 26.12.2021r.

Informujemy, że Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska w Katowicach Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie wydał ostrzeżenie o jakości powietrza – POZIOM II  – (informacyjny i operacyjny) Całość ostrzeżenie w załączeniu.

Data dodania
Pobierz plik
.PDF
CZYTAJ WIĘCEJ

Powierzenie realizacji zdania z zakresu zdrowia publicznegoc

Burmistrz Mikołowa ogłasza otwarty konkurs na powierzenie realizacji zadań z zakresu zdrowia publicznego. Szczegóły w załącznikach.

Data dodania
Pobierz plik
.PDF
CZYTAJ WIĘCEJ

Ostrzeżenie GIOŚ- poziom II 15.12.2021r.

Informujemy, że Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska w Katowicach Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie wydał powiadomienie o ryzyku przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu – POZIOM II  Powiadomienie obowiązuje: od godz. 9:00 do 24:00 dnia 15.12.2021 r. W związku ze złą jakością powietrza istnieje ryzyko wystąpienia negatywnych skutków zdrowotnych. Szczególnie narażone grupy

Data dodania
Pobierz plik
.PDF
CZYTAJ WIĘCEJ

Ostrzeżenie GIOŚ poziom III – 14.12.2021 r. (aktualizacja)

Informujemy, że Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska w Katowicach Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie wydał ostrzeżenie o jakości powietrza – POZIOM III  – (informacyjny i operacyjny, nakazowo/zakazowy) W związku ze złą jakością powietrza istnieje ryzyko wystąpienia negatywnych skutków zdrowotnych. Szczególnie narażone grupy ludzi to osoby starsze, ludzie cierpiący na choroby układu oddechowego i krążenia oraz

Data dodania
Pobierz plik
.PDF
CZYTAJ WIĘCEJ

Ostrzeżenie GIOŚ POZIOM III -13.12.2021r.

Informujemy, że Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska w Katowicach Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie wydał ostrzeżenie o jakości powietrza – POZIOM III  – (informacyjny i operacyjny, nakazowo/zakazowy) Ostrzeżenie obowiązuje: 13.12.2021 r. W związku ze złą jakością powietrza istnieje ryzyko wystąpienia negatywnych skutków zdrowotnych. Szczególnie narażone grupy ludzi to osoby starsze, ludzie cierpiący na choroby układu oddechowego i

Data dodania
Pobierz plik
.PDF
CZYTAJ WIĘCEJ

Nowe wnioski dla przedsiębiorców

Od 11. grudnia 2021 zaczną obowiązywać nowe wnioski dotyczące zarejestrowania, zmiany, zawieszenia, wznowienia oraz likwidacji działalności gospodarczej. Wszelkie informacje dostępne są na stronie https://www.biznes.gov.pl/pl/portal/03155. Przedsiębiorcy chcący samodzielnie dokonać wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, mogą wykonać go z panelu biznes.gov.pl.

Data dodania
CZYTAJ WIĘCEJ
Logotypy UE