Co ciekawego w Mikołowie?

Aktualności Komunikaty

Protest – NIE DLA CPK

Protest mieszkańców zagrożonych wyburzeniami. Centrum Przesiadkowe 15 listopada 7.00 – 8.40. Wszystkie informacje o CPK przez Mikołów zawsze na strnie: https://mikolow.eu/koleje-cpk/  

Data dodania
Pobierz plik
.PDF
CZYTAJ WIĘCEJ

Zmiany w funkcjonowaniu lini J w związku z remontem ulicy Plebiscytowe

Od 14 listopada zmiany w funkcjonowaniu lini J w związku z remontem ulicy Plebiscytowej. Dotyczy linii autobusowej: J W związku z przebudową ul. Plebiscytowej w Mikołowie występować będą niezależne od ZTM utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Zachęcamy pasażerów do zapoznania się z opisywanymi zmianami oraz sprawdzania rozkładów jazdy w Internecie przed wyjściem z domu na

Data dodania
CZYTAJ WIĘCEJ

WĘGIEL W MIKOŁOWIE

Szczegóły dotyczące zakupu węgla w Mikołowie – https://mikolow.eu/wegiel/  

Data dodania
CZYTAJ WIĘCEJ

Obwieszczenie Burmistrza Mikołowa

Obwieszczenie Burmistrza Mikołowa z dnia 30.08.2022 r. w sprawie planu polowań zbiorowych Koła Łowieckiego „Bażant” Łaziska Górne sezon łowiecki 2022/2023 obwód nr 140. Całość obwieszczenia znajduje się w załączniku OBWIESZCZENIE BURMISTRZA.

Data dodania
Pobierz plik
.PDF
CZYTAJ WIĘCEJ

Wstrzymanie ruchu kolejowego

W związku z kolejnym etapem remontu wiaduktu od 22 sierpnia do końca miesiąca nastąpi wstrzymanie ruchu kolejowego. W tym czasie kursować będzie zastępcza komunikacja autobusowa. Zamknięcie ruchu dla pojazdów samochodowych w obrębie placu budowy obowiązywać będzie do 1 października br.

Data dodania
CZYTAJ WIĘCEJ

Ostrzeżenie GIOŚ – poziom II 5.08.2022r.

Informujemy, że Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska w Katowicach Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie wydał ostrzeżenie o jakości powietrza – POZIOM II Ostrzeżenie obowiązuje od 5.08.2022 rok. Ryzyko wystąpienia przekroczenia poziomu informowania (180-240 µg/m3) dla ozonu w  powietrzu.

Data dodania
Pobierz plik
.PDF
CZYTAJ WIĘCEJ

Zmiana rozkładu jazdy PKP od 12.06 – 3.09.2022

PKP informuję o zbliżającej się zmianie rozkładu jazdy pociągów. ROZKŁAD JAZDY ROZKŁAD JAZDY  

Data dodania
CZYTAJ WIĘCEJ

Rozpoczęcie robót budowlanych – wiadukt

Informujemy, że w dniu 25.04.2022 planowane jest rozpoczęcie robót budowlanych na zadaniu budowa Centrum Przesiadkowego etap IV oraz wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu polegające na zamknięciu skrzyżowania ulic. Prusa, Rybnickiej, Wyzwolenia i Towarowej.

Data dodania
CZYTAJ WIĘCEJ
Logotypy UE