fbpx
A+ A-
A+ A-

Kto jest moim radnym?

Pokaż mapę okręgów wyborczych

Michał Rupik

Komisje: Komisja nr 2 ds. Budżetu
Komisje: Komisja nr 2 ds. Budżetu
Wykształcenie wyższe magisterskie
Wybrany z listy KWW Górnośląskich Samorządowców Loaklnych
502 212 522
michal.rupik@mikolow.eu
Okręg wyborczy nr 1
Zadaj pytanie radnemu
Zobacz więcej

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

Komisje: Komisja nr 2 ds. Budżetu
Komisje: Komisja nr 2 ds. Budżetu
Wykształcenie wyższe magisterskie
Wybrany z listy KWW Obywatelski Komitet Samorządowy
katarzyna.syryjczyk-slomska@mikolow.eu
Okręg wyborczy nr 2
Zadaj pytanie radnemu
Zobacz więcej

Adam Zawiszowski

Komisje: Komisja nr 1 ds. Samorządu, Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej, Komisja nr 9 Skarg, Wniosków i Petycji, Komisja nr 8 Rewizyjna
Komisje: Komisja nr 1 ds. Samorządu, Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej, Komisja nr 9 Skarg, Wniosków i Petycji, Komisja nr 8 Rewizyjna
Wykształcenie wyższe
Wybrany z listy KW Prawo i Sprawiedliwość
731 050 358
adam.zawiszowski@mikolow.eu
Okręg wyborczy nr 3
Zadaj pytanie radnemu
Zobacz więcej

Ewa Chmielorz

Komisje: Komisja nr 7 ds. Kultury, Sportu, Informacji i Promocji, Komisja nr 8 Rewizyjna, Komisja nr 9 Skarg, Wniosków i Petycji, Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej
Komisje: Komisja nr 7 ds. Kultury, Sportu, Informacji i Promocji, Komisja nr 8 Rewizyjna, Komisja nr 9 Skarg, Wniosków i Petycji, Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej
Wykształcenie wyższe magisterskie
Wybrany z listy KWW Skuteczni
605 560 637
ewa.chmielorz@mikolow.eu
Okręg wyborczy nr 3
Zadaj pytanie radnemu
Zobacz więcej

Sylwester Czarnota

Komisje: Komisja nr 9 Skarg, Wniosków i Petycji, Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej
Komisje: Komisja nr 9 Skarg, Wniosków i Petycji, Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej
Wykształcenie wyższe magisterskie
Wybrany z listy KWW Skuteczni
502 993 015
sylwester.czarnota@mikolow.eu
Okręg wyborczy nr 2
Zadaj pytanie radnemu
Zobacz więcej

Krzysztof Żur

Komisje: Komisja nr 6 ds. Społecznych, Komisja nr 10 ds. Szkód Górniczych, Komisja nr 7 ds. Kultury, Sportu, Informacji i Promocji
Komisje: Komisja nr 6 ds. Społecznych, Komisja nr 10 ds. Szkód Górniczych, Komisja nr 7 ds. Kultury, Sportu, Informacji i Promocji
Wykształcenie wyższe techniczne
Wybrany z listy KWW Obywatelski Komitet Samorządowy
503 151 696
krzysztof.zur@mikolow.eu
Okręg wyborczy nr 3
Zadaj pytanie radnemu
Zobacz więcej

Agnieszka Fiola

Komisje: Komisja nr 5 ds. Ochrony Środowiska, Komisja nr 9 Skarg, Wniosków i Petycji, Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej
Komisje: Komisja nr 5 ds. Ochrony Środowiska, Komisja nr 9 Skarg, Wniosków i Petycji, Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej
Wykształcenie średnie
Wybrany z listy KWW Obywatelski Komitet Samorządowy
516 735 925
agnieszka.fiola@mikolow.eu
Okręg wyborczy nr 3
Zadaj pytanie radnemu
Zobacz więcej

Stanisława Hajduk-Bies

Komisje: Komisja nr 2 ds. Budżetu, Komisja nr 6 ds. Społecznych, Komisja nr 8 Rewizyjna, Komisja nr 4 ds. Rozwoju Miasta
Komisje: Komisja nr 2 ds. Budżetu, Komisja nr 6 ds. Społecznych, Komisja nr 8 Rewizyjna, Komisja nr 4 ds. Rozwoju Miasta
Wykształcenie wyższe
Wybrany z listy KW Prawa i Sprawiedliwości
669 541 609
stanislawa.hajduk-bies@mikolow.eu
Okręg wyborczy nr 1
Zadaj pytanie radnemu
Zobacz więcej
Logotypy UE