Zumba i nordic walking

Zumba i nordic walking

Pokazowy mecz  futbolowy, zumba, marsz nordic walking, bieg z GPS-em to tylko kilka propozycji przygotowanych dla wszystkich, którzy 22 czerwca odwiedzili Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej na Sośniej Górze w trakcie Dnia Sportu oraz Dnia Aktywności Obywatelskiej zorganizowanych wspólnie przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mikołowie  oraz  Stowarzyszenie na Rzecz Poradnictwa Obywatelskiego Dogma.
W jego trakcie przygotowano wiele atrakcji od pokazu zapamiętywania, maratonu zumby poprowadzonego przez instruktorów klubu Forma, dziecięcego turnieju piłkarskiego po rajd nordic walking, Zorganizowano również bieg z GIS-ami. Do rywalizacji stanęło siedem ekip. Każda z nich miała do znalezienia cztery punkty z 13 rozsianych na terenie Centrum. Drużyny losowały punkty i musiały jak najszybciej za pomocą GPS-ów znaleźć je. No i dotrzeć na metę z tymi, które były oznaczone kolorem swojej drużyny. Najlepiej z tym zadaniem porodzili siebie zajmując trzy pierwsze miejsca uczniowie II LO im. Witolda Pileckiego w Mikołowie. 
Prócz zajęć ruchowym można było posłuchać i zobaczyć występ członków Stowarzyszenia Pomocna Dłoń Krystyn i Sympatyków oraz skorzystać z profilaktycznych badań pod namiotem Górnośląskiego Stowarzyszenie Diabetyków oraz zapoznać się z działalnością organizacji pozarządowych funkcjonujących na terenie naszego powiatu.  

Komentarze (0)
Zumba i nordic walking
Brak komentarzy
Logotypy UE