XVI edycja konkursu „URZĄD SKARBOWY PRZYJAZNY PRZEDSIĘBIORCY”

XVI edycja konkursu „URZĄD SKARBOWY PRZYJAZNY PRZEDSIĘBIORCY”

Szanowni Państwo, zachęcamy do oddania głosu na Mikołowski Urząd Skarbowy w XVI edycji konkursu „URZĄD SKARBOWY PRZYJAZNY PRZEDSIĘBIORCY”.

W ogólnopolskim konkursie, organizowanym przez Krajową Administrację Skarbową i Business Center Club, przedsiębiorcy wybierają najlepiej ich zdaniem funkcjonujące urzędy skarbowe w Polsce. Oceniają jakość obsługi w urzędach oraz łatwość komunikacji i kompetencje pracowników Krajowej Administracji Skarbowej.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety oceniającej Urząd Skarbowy w Mikołowie, podpisanie jej (wraz z pieczątką) i przesłanie skanu na adres e-mail: loza.katowicka@bcc.org.pl do Kanclerza Loży Katowickiej BCC w terminie do 25 maja 2018 roku.

Szczegółowe informacje na temat konkursu, w tym regulamin, ankieta oceniająca pracę urzędów, harmonogram, są dostępne pod następującym linkiem: https://www.bcc.org.pl/dla-czlonkow/konkursy-i-nagrody/

Rozstrzygnięcie konkursu regionalnego odbędzie się 7 czerwca 2018 na uroczystym spotkaniu
w siedzibie Loży. Zaś finał konkursu odbędzie się w dniu 29 czerwca 2018 w siedzibie BCC w Warszawie wraz z Ministerstwem Finansów.

Logotypy UE