A+ A-
A+ A-

Wyniki wyborów sołeckich

Znany już wyniki wyborów sołtysów oraz przewodniczącego Rady Dzielnicy Kamionka, które odbywały się przez cały styczeń. Podczas zebrań sołeckich wybrano także składy poszczególnych rad sołeckich oraz dzielnicy Kamionka. Poniżej podajemy ich składy wraz z  numerami telefonów oraz terminami dyżurów.
Sołectwo Mokre  
Sołtys  Ewa Chmielorz
Pełni dyżur w sołtysówce w środy od 18 do 19; tel. 605 560 637.
www:mikolow-mokre.netemail: ech@bpe.com.pl
Rada Sołecka: Artur Mura, Stefan Kolarczyk, Michał Szwerthalter, Roman Hanus, Jarosław Majewski, Łukasz Stencel, Marek Kurzeja, Iwona Karamuz, Władysław Kacorzyk.

Sołectwo Bujaków
Sołtys Antoni Pucher
Pełni dyżur w sołtysówce we wtorki i piątki od 8 do12; tel. 32 723 18 72, 600 918 289.
mail: antonipucher@interia.p
Skład Rady Sołeckiej: Stanisław Michalski, Andrzej Sobota, Zofia Baron, Beata Sosna, Agnieszka Fiola, Andrzej Sosna, Jacek Krosny, Tadeusz Przeliorz, Antoni Szala.

Sołectwo Paniowy
Sołtys Krzysztof Rogalski 
Pełni dyżur w sołtysówce w każdy wtorek od 10 do12; tel. 693 451 051.
mail: paniowy@mikolow.eu www.paniowy.mikolow.eu
Rada Sołecka: Andrzej Król, Hildegarda Kokoszka, Andrzej Paszczela, Franciszek Błaszczyk, Jan Gaura, Piotr Buras, Bożena Mrozek, Aniela Filipiak, Michał Kurpas.

Sołectwo Śmiłowice
Sołtys Józef Świerczyna, 
Pełni dyżur w sołtysówce w czwartki od 17 do 18; tel. 32 226 14 24 lub 601 694 380.
mail:jozef.sw@wp.pl www.smilowice.mikolow.eu
Rada Sołecka: Krystyna Kołodziejczyk, Bogdan Kolarczyk, Roman Kołodziej, Krzysztof Gracjalny, Stefan Gierlotka, Mirosław Orzechowski, Mariusz Babiec, Mieczysław Pełka, Alina Kalisz-Dunia.

Sołectwo Borowa Wieś
Sołtys Kazimierz Pruszydło 
Pełni dyżur w sołtysówce we wtorki od 7.30 do 8.30 oraz w czwartki od 16.30 do 17.30; tel. 728947285
mail: kazik.pr@wp.pl www.borowawies.webege.com/solectwo/
Rada Sołecka: Bogumił Dyga, Tomasz Berliński, Andrzej Kusz, Janusz Sordyl, Tomasz Nieroba, Marek Wieczorke, Andrzej Sukiennik, Antoni Brożek, Paweł Mrózek.

Dzielnica Kamionka
Przewodniczący Rada Dzielnicy Andrzej Kamiński
Dyżuruje w budynku Rady Dzielnicy w poniedziałki od godz.17.30. Zebrania Rady odbywają się w drugi czwartek miesiąca o godz. 18 w okresie zimowym i o 19 latem. Do przewodniczącego Rady można też dzwonić – tel. 503 619 493.
Rada Dzielnicy: Michał Dudkiewicz, Justyna Foltyn, Jacek Hantulik, Anna Bonk-Hildebrandt, Krzysztof Jakubiec, Krzysztof Janecki, Ewa Jarczyk, Andrzej Kamiński, Barbara Krzyżowska, Katarzyna Matyja, Czesław Pająk, Dorota Pytel, Beata Ruta, Dariusz Witkowicz i Danuta Żyłka.

print
Komentarze (0)
Wyniki wyborów sołeckich
Brak komentarzy
Logotypy UE