Wygraj ogólnopolski konkurs i promuj swoje miasto!

Chcesz wygrać europejską podróż marzeń, fantastyczny koncert i promocję telewizyjną dla Twojej miejscowości?

Weź udział w konkursie „Europa to My” i pokaż, jak zmienia się Twoja okolica! 


Atrakcyjne nagrody czekają

Na zwycięzcę konkursu czeka m.in. europejska podróż marzeń, a w miejscowości, której dotyczy zgłoszenie konkursowe, zostanie zorganizowany  Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich z atrakcjami   i wystawcami z całej Polski, a na koniec wielki koncert z udziałem m.in Edyty Górniak, Afromental, Margaret, Moniki Kuszyńskiej, Donatana i Cleo oraz Formacjii Nieżywych Schabuff. Dodatkowo miejscowość otrzyma 5 hot-spotów z darmowym rocznym wi-fi dla mieszkańców.

Finałowa dwudziestka najlepszych zgłoszeń, wygra laptopa, a do zgłaszanych miejscowości w lipcu przyjedzie ekipa Telewizji Polskiej i Radia Zet,   i przygotuje na ich temat programy.

 Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie „Europa to My”, wystarczy rozejrzeć się po swojej najbliższej okolicy  i wybrać projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich na lata 2007-2013. Następnie zrobić mu kilka zdjęć (można również uzupełnić je o zdjęcie pokazujące, jak miejsce wyglądało zanim zrealizowano projekt), dodać opis i wysłać przez stronę www.europatomy.eu.

Chodzi o taki projekt, który zmienił na lepsze życie mieszkańców lub okolicę czy miejscowość. Oprócz zdjęć oceniana będzie historia i opis tego, jak Ty lub mieszkańcy Twojej miejscowości skorzystaliście dzięki takiemu projektowi, jak zmieniła się Twoja okolica.

 Jak i kiedy przesłać zgłoszenie

Zgłoszenia zbierane są w dwóch etapach. Nabór pierwszych zgłoszeń trwa do 22 czerwca. Spośród nich Kapituła konkursu wybierze pierwszych 10 finalistów. Drugi etap nadsyłania zgłoszeń zakończy się 3 lipca. W tym drugim etapie wybrane zostanie nkolejne 10 najlepszych prac. Cała finałowa dwudziestka będzie brała udział w głosowaniu internautów od 6 do 24 lipca. Wyniki zostaną ogłoszone 27 lipca.

Zgłoszenia należy wysyłać drogą elektroniczną za pomocą formularza zamieszczonego na stronie internetowej akcji w zakładce „Weź udział w konkursie”.

Szczegóły na www.europatomy.eu i na Facebooku EuropaToMy.

Organizatorem akcji jest Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Radio Zet oraz Program Pierwszy Telewizji Polskiej.

Komentarze (0)
Wygraj ogólnopolski konkurs i promuj swoje miasto!
Brak komentarzy
Logotypy UE