Usuwamy azbest!

Gmina Mikołów uruchamia nabór osób chętnych do udziału w projekcie pn. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z budynków z terenu Gminy Mikołów – etap II”. W ubiegłym roku zrealizowaliśmy wspólnie z 39 mieszkańcami pierwszy etap projektu, który dofinansowany został w 100 % ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

 

Tak jak w poprzednim roku, istnieje możliwość dofinansowania zadań dotyczących demontażu, zbierania, transportu i unieszkodliwienia azbestu, dlatego też zachęcamy Państwa do udziału w projekcie. W tym celu należy wypełnić wstępną deklarację przystąpienia do projektu, która zamieszczona jest na stronie www.bip.mikolow.eu , zakładka Jak załatwić sprawę w urzędzie/Ochrona środowiska/Zgłoszenia/Usuwanie wyrobów zawierających azbest z budynków z terenu Gminy Mikołów- etap II i przesłanie jej na adres: Wydział Ochrony Środowiska Urząd Miasta Mikołów, Rynek 16, 43-190 Mikołów, lub na adres mailowy: aleksandra.osicka@mikolow.eu; katarzyna.urbanek@mikolow.eu  do dnia 28 lutego 2017 roku.


W razie pytań prosimy o kontakt mailowo, bądź telefonicznie z Wydziałem Ochrony Środowiska: 32 32 48 475 bądź z Biurem Rozwoju Miasta: 32 32 48 466.

Komentarze (0)
Usuwamy azbest!
Brak komentarzy
Logotypy UE