Letnie Granie wraca na Rynek!

Letnie Granie wraca na Rynek!

Początek wakacji za nami i choć pogoda w ostatnich dniach bywa kapryśna to wraz z latem na rynek wraca muzyka „na żywo”.

Zapraszamy na szóstą edycję Letniego Grania. W tym roku koncerty z uwagi na sytuację epidemiczną organizowane będą z zachowaniem środków ostrożności zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 19.06.2020 r. Każdy uczestnik koncertów Letniego Grania proszony jest o utrzymanie odstępu 2m od innych uczestników lub zakrycie nosa i ust (wtedy ten odstęp nie obowiązuje). Na wejściu na teren koncertu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.

Tegoroczne Letnie Granie rozpoczynamy 10. lipca. Osiem kolejnych, wakacyjnych piątków przyniesie ze sobą dźwięki z pogranicza popu, jazzu, bluesa, rocka i muzyki elektronicznej.

Na scenie Letniego Grania wystąpią: Lublin Street Band (10.07), zespół ZOŚKA (17.07), Jan Serce (24.07), Kasia Lins (31.07), powracająca po znakomicie przyjętym, zeszłorocznym koncercie – Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn (7.08), TARABAN (14.08) i Silesian Hammond Group (21.08).

Koncert finałowy, zaplanowany na 28 sierpnia dzielimy na dwie części!

O godzinie 19:00 zapraszamy na koncert operowo-operetkowy. Kwartet smyczkowy oraz dwoje solistów przypomną nam wszystkim najwspanialsze utwory musicalowe.

O 20:30, czyli w standardowym czasie dla Letniego Grania na scenie pojawią się mikołowski zespół IKSY. Kapela zaprezentuje materiał z wydanej z początkiem tego roku płyty ‚Piękno chaosu’.

Serdecznie zapraszamy na letnie grania! Udział w koncertach jest bezpłatny. Do zobaczenia w piątki wieczorem!

Logotypy UE