Konkurs mapa dotacji UE

Zapraszamy do udziału w konkursie Mapa Dotacji UE organizowanym przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Wystarczy przesłać zdjęcie i krótki opis projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich. Konkurs ma na celu promocję projektów, które uzyskały wsparcie z Funduszy Europejskich w latach 2004-2006, 2007-2013 i 2014-2020 i które są prezentowane na stronie internetowej www.mapadotacji.gov.pl. Aby wygrać, należy wejść na tę stronę i zamieścić krótki opis projektu wraz ze zdjęciem. Spośród wszystkich zgłoszeń zostaną wybrane najciekawsze i właśnie te zostaną nagrodzone czytnikiem e-book oraz bonami upominkowymi.

Zgłoszenia należy nadsyłać do 15 grudnia br. Rozstrzygnięcie pierwszej edycji konkursu (organizator przewiduje ich 8) nastąpi do 15 stycznia 2016 roku. Szczegółowe zasady konkursu zostały określone w Regulaminie konkursu dostępnym tutaj.

Portal „Mapa Dotacji” jest kompleksową bazą projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich. Zawiera ponad 201 tys. projektów, które krok po kroku zmieniają Polskę już od ponad dekady.

Informację o konkursie, jak o również o innych wydarzeniach dotyczących programów EWT dostępnych dla województwa śląskiego, znają Państwo na naszej stronie: ewt.slaskie.pl

Komentarze (0)
Konkurs mapa dotacji UE
Brak komentarzy
Logotypy UE