A+ A-
A+ A-

Wer ist mein Mitglied ?

Zeige die Landkarte der Wahlbezirke

Krzysztof Jakubiec

Dienst: pierwszy poniedziałek miesiąca od godziny 17:30 do 18:30 w Biurze Rady Dzielnicy Kamionka przy ul. Katowickiej 91
Ausschüsse: Komisja nr 1 ds. Samorządu, Komisja nr 10 ds. Szkód Górniczych, Komisja nr 2 ds. Budżetu
Dienst: pierwszy poniedziałek miesiąca od godziny 17:30 do 18:30 w Biurze Rady Dzielnicy Kamionka przy ul. Katowickiej 91
Ausschüsse: Komisja nr 1 ds. Samorządu, Komisja nr 10 ds. Szkód Górniczych, Komisja nr 2 ds. Budżetu
Ausbildung średnie
Ausgewählt aus der Liste KWW Dla Gminy i Powiatu
Club der Ratsmitglieder: Dla Gminy i Powiatu
501 791 440
krzysztof.jakubiec@mikolow.eu
Wahlbezirk Nr
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/main/functions.php on line 623
Stelle dem Ratsglied eine Frage
Mehr sehen

Piotr Jurosz

Dienst: trzeci poniedziałek miesiąca od godziny 16:00 do 17:00 w Biurze Rady Miejskiej
Ausschüsse: Doraźna Komisja nr 11 ds. Budżetu Obywatelskiego, Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej, Komisja nr 4 ds. Rozwoju Miasta, Komisja nr 8 Rewizyjna, Komisja nr 9 Statutowa
Dienst: trzeci poniedziałek miesiąca od godziny 16:00 do 17:00 w Biurze Rady Miejskiej
Ausschüsse: Doraźna Komisja nr 11 ds. Budżetu Obywatelskiego, Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej, Komisja nr 4 ds. Rozwoju Miasta, Komisja nr 8 Rewizyjna, Komisja nr 9 Statutowa
Ausbildung wyższe inżynierskie
Ausgewählt aus der Liste KWW Gminy Ziemi Mikołowskiej
Club der Ratsmitglieder: Gminy Ziemi Mikołowskiej
605 670 705
piotrjurosz@gmail.com
Mehr sehen

Józef Kurtycz

Dienst: druga środa miesiąca od godziny 12:00 do 13:00 w Biurze Rady Miejskiej
Ausschüsse: Komisja nr 7 ds. Kultury, Sportu, Informacji i Promocji, Komisja nr 8 Rewizyjna, Komisja nr 9 Statutowa
Dienst: druga środa miesiąca od godziny 12:00 do 13:00 w Biurze Rady Miejskiej
Ausschüsse: Komisja nr 7 ds. Kultury, Sportu, Informacji i Promocji, Komisja nr 8 Rewizyjna, Komisja nr 9 Statutowa
Ausbildung średnie
Ausgewählt aus der Liste KWW Dla Gminy i Powiatu
Club der Ratsmitglieder: Dla Gminy i Powiatu
668 041 940
rada@mikolow.eu
Wahlbezirk Nr
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/main/functions.php on line 623
Stelle dem Ratsglied eine Frage
Mehr sehen

Remigiusz Kuś

Dienst: drugi wtorek miesiąca od godziny 17:00 do 18:00 w budynku przy ul. Górnośląskiej 10 w Śmiłowicach
Ausschüsse: Komisja nr 2 ds. Budżetu, Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej
Dienst: drugi wtorek miesiąca od godziny 17:00 do 18:00 w budynku przy ul. Górnośląskiej 10 w Śmiłowicach
Ausschüsse: Komisja nr 2 ds. Budżetu, Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej
Ausbildung średnie
Ausgewählt aus der Liste KWW Dla Mikołowa
Club der Ratsmitglieder: Z tradycją w przyszłość
601 700 923
remokus@gmail.com
Wahlbezirk Nr
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/main/functions.php on line 623
Stelle dem Ratsglied eine Frage
Mehr sehen

Danuta Ratka

Dienst: przedostatni poniedziałek miesiąca od godziny 10:30 do 11:30 w Biurze Rady Miejskiej
Ausschüsse: Doraźna Komisja nr 11 ds. Budżetu Obywatelskiego, Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej, Komisja nr 5 ds. Ochrony Środowiska, Komisja nr 8 Rewizyjna
Dienst: przedostatni poniedziałek miesiąca od godziny 10:30 do 11:30 w Biurze Rady Miejskiej
Ausschüsse: Doraźna Komisja nr 11 ds. Budżetu Obywatelskiego, Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej, Komisja nr 5 ds. Ochrony Środowiska, Komisja nr 8 Rewizyjna
Ausbildung techniczno-medyczne
Ausgewählt aus der Liste KWW Dla Gminy i Powiatu
Club der Ratsmitglieder: Dla Gminy i Powiatu
509 827 696
danuta.ratka@mikolow.eu
Wahlbezirk Nr
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/main/functions.php on line 623
Stelle dem Ratsglied eine Frage
Mehr sehen

Krzysztof Rogalski

Dienst: pierwszy i trzeci wtorek miesiąca od godziny 16:00 do 19:00 przy ul. Staromiejskiej 82
Ausschüsse: Komisja nr 1 ds. Samorządu, Komisja nr 2 ds. Budżetu, Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej, Komisja nr 8 Rewizyjna, Komisja nr 9 Statutowa
Dienst: pierwszy i trzeci wtorek miesiąca od godziny 16:00 do 19:00 przy ul. Staromiejskiej 82
Ausschüsse: Komisja nr 1 ds. Samorządu, Komisja nr 2 ds. Budżetu, Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej, Komisja nr 8 Rewizyjna, Komisja nr 9 Statutowa
Ausbildung zawodowe
Ausgewählt aus der Liste KWW Gminy Ziemi Mikołowskiej
Club der Ratsmitglieder: Wspólnie dla Dobra Mieszkańców
693 451 051
krzysztof.rogalski@mikolow.eu
Wahlbezirk Nr
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/main/functions.php on line 623
Stelle dem Ratsglied eine Frage
Mehr sehen

Katarzyna Siruga

Dienst: trzecia środa miesiąca od 18:00 do 19:00 w bloku nr 16 Biuro ZGL na os. Mickiewicza
Ausschüsse: Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej, Komisja nr 6 ds. Społecznych, Komisja nr 8 Rewizyjna
Dienst: trzecia środa miesiąca od 18:00 do 19:00 w bloku nr 16 Biuro ZGL na os. Mickiewicza
Ausschüsse: Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej, Komisja nr 6 ds. Społecznych, Komisja nr 8 Rewizyjna
Ausbildung wyższe magisterskie
Ausgewählt aus der Liste KWW Gminy Ziemi Mikołowskiej
Club der Ratsmitglieder: Gminy Ziemi Mikołowskiej
katarzyna.siruga@mikolow.eu
Wahlbezirk Nr
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/main/functions.php on line 623
Stelle dem Ratsglied eine Frage
Mehr sehen

Iwona Spychała-Długosz

Dienst: pierwszy piątek miesiąca od godziny 9:00 do 10:00 w Biurze Rady Miejskiej
Ausschüsse: Komisja nr 6 ds. Społecznych, Komisja nr 7 ds. Kultury, Sportu, Informacji i Promocji
Dienst: pierwszy piątek miesiąca od godziny 9:00 do 10:00 w Biurze Rady Miejskiej
Ausschüsse: Komisja nr 6 ds. Społecznych, Komisja nr 7 ds. Kultury, Sportu, Informacji i Promocji
Ausbildung wyższe magisterskie
Ausgewählt aus der Liste KWW Dla Gminy i Powiatu
Club der Ratsmitglieder: Dla Gminy i Powiatu
517 707 705
iwona.spychala-dlugosz@mikolow.eu
Mehr sehen
Logotypy UE