Teatr Młodszego Widza – Złota Rybka

Teatr Młodszego Widza – Złota Rybka
03
października 2020
Sobota 11:00 - 12:00
Organizator:
Miejski Dom Kultury, Rynek, Mikołów, Polska
Organizator:
Ilość miejsc: 0
Cena biletu: 0
Dodaj do swojego kalendarza Google
Spektakl w adaptacji Marty Guśniowskiej, genialnej, współczesnej pisarki zajmującej się literaturą dla najmłodszych, przedstawi Teatr Żelazny z Katowic.
Kochające się, niezamożne małżeństwo – Rybak i Baba, mieszkając w nadmorskiej miejscowości prowadzą niskiej klasy smażalnię ryb. Rybakowi niczego do szczęścia nie brak, jednak Baba nieustannie czuje finansowy niedosyt. Złowienie „charakternej” Złotej Rybki spełniającej życzenia tylko pozornie rozwiązuje problem. Barwna, bogata scenografia, żywiołowe piosenki, wartka akcja oraz fantastyczna gra aktorska, zapewni dzieciom dużo wrażeń wprowadzając w nadmorski świat w rytmie szant. ​Historia, którą zna cały świat, uczy skromności, umiaru i cieszenia się z życia. Pokazuje, że czasem nie widzimy, że szczęście, którego szukamy, jest tuż obok. Współczesna inscenizacja umiejscawia bohaterów w… nadmorskiej smażalni ryb.
Bilety w cenie 15 zł do nabycia w Kasie MDK od 1 października (nie ma możliwości rezerwacji miejsc). Obowiązują zniżki z Karty Dużej Rodziny i Karty Mieszkańca Mikołowa. Zachowują ważność bilety zakupione na spektakl kwietniowy.
UWAGA!
Ze względu na epidemię obowiązuje limit miejsc – w puli jest 100 biletów. Wszyscy widzowie muszą mieć na twarzy maseczki oraz poddać się pomiarowi temperatury i zdezynfekować dłonie.
Reżyseria: Jacek Popławski
Scenografia: Barbara Wiktorowicz
​Opracowanie muzyczne: Iga Eckert
Występują: Magdalena Słowik, Natalia Ciszewska, Jacek L. Zawada
Czas trwania: 55 min
Więcej informacji:
https://www.mdkmikolow.eu/pl/aktualnosc/290-teatr-mlodszego-widza

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

Logotypy UE