Mikołowski Jarmark Staroci 2020

Mikołowski Jarmark Staroci 2020
02
sierpnia 2020
Niedziela 08:00 - 15:00
Organizator:
Rynek, Mikołów, Polska
Organizator:
Ilość miejsc: 0
Cena biletu: 0
Dodaj do swojego kalendarza Google

Ze względu na stan epidemiologiczny wszyscy uczestnicy giełdy, zwiedzający oraz wystawcy mają obowiązek zasłaniania nosa i ust poprzez noszenie maseczek. Wystawcy muszą mieć na dłoniach rękawiczki ochronne oraz posiadać na stoisku dostępny dla zwiedzających płyn do dezynfekcji rąk. W trosce o siebie i innych prosimy o utrzymywanie bezpiecznego dystansu i odpowiednie zachowywanie się.

Obraz może zawierać: tekst

Mikołowski Jarmark Staroci organizowany jest na Rynku od godziny 8.00 do godziny 15.00 zgodnie z rocznym harmonogramem. Organizator nie pobiera żadnych opłat z tytułu handlu.

Udział w jarmarku jest całkowicie bezpłatny. Podczas jarmarku obowiązuje zakaz postoju samochodów, można wjechać na płytę rynku wyłącznie w celu rozładunku i załadunku towaru. W czasie trwanie Mikołowskich Jarmarków Staroci wszyscy wystawcy i handlowcy zobowiązani są do zachowania porządku na stanowiskach i ich uprzątnięcia po zakończeniu handlu. Obowiązuje całkowity zakaz handlu na trawnikach.
Organizator nie bierze odpowiedzialności za towary oferowane/wystawiane podczas Mikołowskich Jarmarków Staroci. Zabrania się handlu: alkoholem, tytoniem i innymi używkami, bronią, materiałami palnymi lub wybuchowymi.

Bezpłatny węzeł sanitarny do dyspozycji wystawiających znajduje się przy parkingu pod Urzędem Miasta.

HARMONOGRAM 2020

2 sierpnia
6 września
4 października
8 listopada – druga niedziela miesiąca
6 grudnia

ORGANIZATOR:

Urząd Miasta Mikołowa. Biuro Promocji. Miejska Placówka Muzealna

ul. Karola Miarki 15
43-190 Mikołów

Osoba do kontaktu Wojciech Szwiec tel: 32 3248460;

wtorek – piątek 10.00 – 14.00.

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

Logotypy UE