COCOTIER NIGHTSKATING GRYFNE SYNKI LIVE BAND

COCOTIER   NIGHTSKATING   GRYFNE SYNKI LIVE BAND
05
lipca 2019
Piątek 18:00 - 22:00
Organizator:
Rynek, Mikołów, Polska
Organizator:
Ilość miejsc: 0
Cena biletu: 0
Dodaj do swojego kalendarza Google

LETNIE GRANIE!

Zawsze w piątki, zawsze wieczorem, zawsze na rynku,
zawsze dobra muzyka, zawsze na żywo!
V edycja LETNIEGO GRANIA poleca się w wakacyjne piątki.

 

NIGHTSKATING!

„Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe „Green”  zaprasza na przejazd Nightskating. Już 5 lipca ruszymy ulicami Mikołowa na rolkach. Trasa jest dość trudna i nie obędzie się bez ostrych podjazdów i zjazdów, jednak każdy kto umie sprawnie poruszać się na rolkach da sobie radę. Długość trasy to około 11 kilometrów. Przejazd rozpocznie się o godzinie 20 .00 na Rynku w Mikołowie, następnie przejazd pojedzie ulicami Karola Miarki, Konstantego Prusa, Rybnicka, Fabryczna, Żwirki i Wigury, Nowy Świat, Konstytucji 3 Maja, Przyjaciół, Działkowców, Pszczyńska, Lipowa, Głogowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Dębowa, Strzechy, Jana Bluszcza, Michała Grażyńskiego, Krakowska, Świętego Wojciecha, Musioła, Podleska, Stefana Okrzei, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Krakowska, Rynek – zakończenie przejazdu na Rynku w Mikołowie, w okolicach godziny 22.00 Link do szczegółowej mapy –
https://drive.google.com/open?id=1HmGDNivoh04fX3v3vHTaCFkU7H8&usp=sharing
Wszystkim uczestnikom zalecamy kask oraz komplet ochraniaczy. Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach. Udział w imprezie wiąże się z zaakceptowaniem regulaminu.
Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.”

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

Logotypy UE