Konkurs na hejnał Mikołowa

Konkurs na hejnał Mikołowa

Bogaty w spuściznę historyczną Mikołów może wkrótce dołączyć do miast posiadających swój hejnał. Burmistrz właśnie ogłosił konkurs na jego skomponowanie. Ta swoista muzyczna wizytówka miasta ma być kolejnym akcentem promującym miasto.

Konkurs na skomponowanie hejnału skierowany jest do muzyków, kompozytorów, instrumentalistów. Ma charakter otwarty, co oznacza, że by komponować dla Mikołowa, nie trzeba w nim mieszkać. Trzeba jednak być pełnoletnim.

Istotną rolę odgrywać będzie długość utworu, tzn. nie powinien być krótszy niż 30 i dłuższy niż 60 sekund. Wymagane jest też opracowanie hejnału na trąbkę solo. Jeden uczestnik może zgłosić kilka kompozycji, możliwe jest także współtworzenie jednej pracy przez kilku autorów.

Projekty przesyłać można na adres Urząd Miasta Mikołów, Rynek 16, 43-190 Mikołów bądź złożyć w Kancelarii Urzędu Miasta do 30 listopada 2017r. do godz. 15:30. Rozstrzygnięcie nastąpi do 28  lutego 2018r. Dla zwycięscy przewidziana jest nagroda rzeczowa.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej UM Mikołów w zakładce Konkurs na Hejnał Mikołowa http://bip.mikolow.eu/index.php/documents/document/9684.

Komentarze (0)
Konkurs na hejnał Mikołowa
Brak komentarzy
Logotypy UE