A+ A-
A+ A-

Kto jest moim radnym?

Pokaż mapę okręgów wyborczych

Krzysztof Jakubiec

Dyżury: pierwszy poniedziałek miesiąca od godziny 17:30 do 18:30 w Biurze Rady Dzielnicy Kamionka przy ul. Katowickiej 91
Komisje: Komisja nr 1 ds. Samorządu, Komisja nr 10 ds. Szkód Górniczych, Komisja nr 2 ds. Budżetu
Dyżury: pierwszy poniedziałek miesiąca od godziny 17:30 do 18:30 w Biurze Rady Dzielnicy Kamionka przy ul. Katowickiej 91
Komisje: Komisja nr 1 ds. Samorządu, Komisja nr 10 ds. Szkód Górniczych, Komisja nr 2 ds. Budżetu
Wykształcenie średnie
Wybrany z listy KWW Dla Gminy i Powiatu
Klub radnych: Dla Gminy i Powiatu
501 791 440
krzysztof.jakubiec@mikolow.eu
Okręg wyborczy nr 15
Zadaj pytanie radnemu
Zobacz więcej

Piotr Jurosz

Dyżury: trzeci poniedziałek miesiąca od godziny 16:00 do 17:00 w Biurze Rady Miejskiej
Komisje: Doraźna Komisja nr 11 ds. Budżetu Obywatelskiego, Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej, Komisja nr 4 ds. Rozwoju Miasta, Komisja nr 8 Rewizyjna, Komisja nr 9 Statutowa
Dyżury: trzeci poniedziałek miesiąca od godziny 16:00 do 17:00 w Biurze Rady Miejskiej
Komisje: Doraźna Komisja nr 11 ds. Budżetu Obywatelskiego, Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej, Komisja nr 4 ds. Rozwoju Miasta, Komisja nr 8 Rewizyjna, Komisja nr 9 Statutowa
Wykształcenie wyższe inżynierskie
Wybrany z listy KWW Gminy Ziemi Mikołowskiej
Klub radnych: Gminy Ziemi Mikołowskiej
605 670 705
piotrjurosz@gmail.com
Okręg wyborczy nr 2
Zadaj pytanie radnemu
Zobacz więcej

Józef Kurtycz

Dyżury: druga środa miesiąca od godziny 12:00 do 13:00 w Biurze Rady Miejskiej
Komisje: Komisja nr 7 ds. Kultury, Sportu, Informacji i Promocji, Komisja nr 8 Rewizyjna, Komisja nr 9 Statutowa
Dyżury: druga środa miesiąca od godziny 12:00 do 13:00 w Biurze Rady Miejskiej
Komisje: Komisja nr 7 ds. Kultury, Sportu, Informacji i Promocji, Komisja nr 8 Rewizyjna, Komisja nr 9 Statutowa
Wykształcenie średnie
Wybrany z listy KWW Dla Gminy i Powiatu
Klub radnych: Dla Gminy i Powiatu
668 041 940
rada@mikolow.eu
Okręg wyborczy nr 8
Zadaj pytanie radnemu
Zobacz więcej

Remigiusz Kuś

Dyżury: drugi wtorek miesiąca od godziny 17:00 do 18:00 w budynku przy ul. Górnośląskiej 10 w Śmiłowicach
Komisje: Komisja nr 2 ds. Budżetu, Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej
Dyżury: drugi wtorek miesiąca od godziny 17:00 do 18:00 w budynku przy ul. Górnośląskiej 10 w Śmiłowicach
Komisje: Komisja nr 2 ds. Budżetu, Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej
Wykształcenie średnie
Wybrany z listy KWW Dla Mikołowa
Klub radnych: Z tradycją w przyszłość
601 700 923
remokus@gmail.com
Okręg wyborczy nr 18
Zadaj pytanie radnemu
Zobacz więcej

Danuta Ratka

Dyżury: przedostatni poniedziałek miesiąca od godziny 10:30 do 11:30 w Biurze Rady Miejskiej
Komisje: Doraźna Komisja nr 11 ds. Budżetu Obywatelskiego, Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej, Komisja nr 5 ds. Ochrony Środowiska, Komisja nr 8 Rewizyjna
Dyżury: przedostatni poniedziałek miesiąca od godziny 10:30 do 11:30 w Biurze Rady Miejskiej
Komisje: Doraźna Komisja nr 11 ds. Budżetu Obywatelskiego, Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej, Komisja nr 5 ds. Ochrony Środowiska, Komisja nr 8 Rewizyjna
Wykształcenie techniczno-medyczne
Wybrany z listy KWW Dla Gminy i Powiatu
Klub radnych: Dla Gminy i Powiatu
509 827 696
danuta.ratka@mikolow.eu
Okręg wyborczy nr 16
Zadaj pytanie radnemu
Zobacz więcej

Krzysztof Rogalski

Dyżury: pierwszy i trzeci wtorek miesiąca od godziny 16:00 do 19:00 przy ul. Staromiejskiej 82
Komisje: Komisja nr 1 ds. Samorządu, Komisja nr 2 ds. Budżetu, Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej, Komisja nr 8 Rewizyjna, Komisja nr 9 Statutowa
Dyżury: pierwszy i trzeci wtorek miesiąca od godziny 16:00 do 19:00 przy ul. Staromiejskiej 82
Komisje: Komisja nr 1 ds. Samorządu, Komisja nr 2 ds. Budżetu, Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej, Komisja nr 8 Rewizyjna, Komisja nr 9 Statutowa
Wykształcenie zawodowe
Wybrany z listy KWW Gminy Ziemi Mikołowskiej
Klub radnych: Wspólnie dla Dobra Mieszkańców
693 451 051
krzysztof.rogalski@mikolow.eu
Okręg wyborczy nr 19
Zadaj pytanie radnemu
Zobacz więcej

Katarzyna Siruga

Dyżury: trzecia środa miesiąca od 18:00 do 19:00 w bloku nr 16 Biuro ZGL na os. Mickiewicza
Komisje: Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej, Komisja nr 6 ds. Społecznych, Komisja nr 8 Rewizyjna
Dyżury: trzecia środa miesiąca od 18:00 do 19:00 w bloku nr 16 Biuro ZGL na os. Mickiewicza
Komisje: Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej, Komisja nr 6 ds. Społecznych, Komisja nr 8 Rewizyjna
Wykształcenie wyższe magisterskie
Wybrany z listy KWW Gminy Ziemi Mikołowskiej
Klub radnych: Gminy Ziemi Mikołowskiej
katarzyna.siruga@mikolow.eu
Okręg wyborczy nr 11
Zadaj pytanie radnemu
Zobacz więcej

Iwona Spychała-Długosz

Dyżury: pierwszy piątek miesiąca od godziny 9:00 do 10:00 w Biurze Rady Miejskiej
Komisje: Komisja nr 6 ds. Społecznych, Komisja nr 7 ds. Kultury, Sportu, Informacji i Promocji
Dyżury: pierwszy piątek miesiąca od godziny 9:00 do 10:00 w Biurze Rady Miejskiej
Komisje: Komisja nr 6 ds. Społecznych, Komisja nr 7 ds. Kultury, Sportu, Informacji i Promocji
Wykształcenie wyższe magisterskie
Wybrany z listy KWW Dla Gminy i Powiatu
Klub radnych: Dla Gminy i Powiatu
517 707 705
iwona.spychala-dlugosz@mikolow.eu
Okręg wyborczy nr 3
Zadaj pytanie radnemu
Zobacz więcej
Logotypy UE