A+ A-
A+ A-

Kto jest moim radnym?

Pokaż mapę okręgów wyborczych

Michał Rupik

Dyżury: każdy poniedziałek miesiąca od godziny 15:00 do 17:00 w Biurze Rady Miejskiej
Komisje: Komisja nr 10 ds. Szkód Górniczych, Komisja nr 2 ds. Budżetu
Dyżury: każdy poniedziałek miesiąca od godziny 15:00 do 17:00 w Biurze Rady Miejskiej
Komisje: Komisja nr 10 ds. Szkód Górniczych, Komisja nr 2 ds. Budżetu
Wykształcenie wyższe magisterskie
Wybrany z listy KWW Gminy Ziemi Mikołowskiej
Klub radnych: Gminy Ziemi Mikołowskiej
502 212 522
michal.rupik@mikolow.eu
Okręg wyborczy nr 4
Zadaj pytanie radnemu
Zobacz więcej

Katarzyna Syryjczyk-Słomska

Dyżury: każdy piątek miesiąca od godziny 9:30 do 10:30 w Biurze Rady Miejskiej
Komisje: Komisja nr 6 ds. Społecznych, Komisja nr 7 ds. Kultury, Sportu, Informacji i Promocji
Dyżury: każdy piątek miesiąca od godziny 9:30 do 10:30 w Biurze Rady Miejskiej
Komisje: Komisja nr 6 ds. Społecznych, Komisja nr 7 ds. Kultury, Sportu, Informacji i Promocji
Wykształcenie wyższe magisterskie
Wybrany z listy KWW Dla Gminy i Powiatu
Klub radnych: Dla Gminy i Powiatu
katarzyna.syryjczyk-slomska@mikolow.eu
Okręg wyborczy nr 9
Zadaj pytanie radnemu
Zobacz więcej

Barbara Wilkoszyńska

Dyżury: każdy czwartek miesiąca od godziny 14:30 do 15:30 w Biurze Rady Miejskiej
Komisje: Komisja nr 2 ds. Budżetu, Komisja nr 5 ds. Ochrony Środowiska
Dyżury: każdy czwartek miesiąca od godziny 14:30 do 15:30 w Biurze Rady Miejskiej
Komisje: Komisja nr 2 ds. Budżetu, Komisja nr 5 ds. Ochrony Środowiska
Wykształcenie wyższe magisterskie
Wybrany z listy KWW Gminy Ziemi Mikołowskiej
Klub radnych: Gminy Ziemi Mikołowskiej
783 442 595
rada@mikolow.eu
Okręg wyborczy nr 5
Zadaj pytanie radnemu
Zobacz więcej

Ewa Chmielorz

Dyżury: pierwsza środa miesiąca od godziny 18:00 do 19:00 w Sołtysówce w Mokrem
Komisje:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/main/functions.php on line 541
Dyżury: pierwsza środa miesiąca od godziny 18:00 do 19:00 w Sołtysówce w Mokrem
Komisje:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/main/functions.php on line 567
Wykształcenie wyższe magisterskie
Wybrany z listy KWW Skuteczni
605 560 637
ewa.chmielorz@mikolow.eu
Okręg wyborczy nr 3
Zadaj pytanie radnemu
Zobacz więcej

Sylwester Czarnota

Dyżury: pierwszy czwartek miesiąca od godziny 14:30 do 15:30 w Biurze Rady Miejskiej
Komisje: Komisja nr 2 ds. Budżetu
Dyżury: pierwszy czwartek miesiąca od godziny 14:30 do 15:30 w Biurze Rady Miejskiej
Komisje: Komisja nr 2 ds. Budżetu
Wykształcenie wyższe magisterskie
Wybrany z listy Wspólnie dla Dobra Mieszkańców
502 993 015
sylwekcz@vp.pl
Okręg wyborczy nr 10
Zadaj pytanie radnemu
Zobacz więcej

Henryk Czich

Dyżury: pierwszy czwartek miesiąca od godziny 9:30 do 10:30 w Biurze Rady Miejskiej
Komisje: Komisja nr 5 ds. Ochrony Środowiska, Komisja nr 6 ds. Społecznych, Komisja nr 7 ds. Kultury, Sportu, Informacji i Promocji
Dyżury: pierwszy czwartek miesiąca od godziny 9:30 do 10:30 w Biurze Rady Miejskiej
Komisje: Komisja nr 5 ds. Ochrony Środowiska, Komisja nr 6 ds. Społecznych, Komisja nr 7 ds. Kultury, Sportu, Informacji i Promocji
Wykształcenie wyższe magisterskie
Wybrany z listy KWW Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Ziemi Mikołowskie
Klub radnych: Wspólnie dla Dobra Mieszkańców
601 430 687
henryk.czich@mikolow.eu
Okręg wyborczy nr 7
Zadaj pytanie radnemu
Zobacz więcej

Agnieszka Fiola

Dyżury: pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca od 17:00 do 18:00 w Biurze Sołtysa - Sołtysówka Bujaków ul. Księdza Górka 60
Komisje: Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej, Komisja nr 6 ds. Społecznych, Komisja nr 7 ds. Kultury, Sportu, Informacji i Promocji
Dyżury: pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca od 17:00 do 18:00 w Biurze Sołtysa - Sołtysówka Bujaków ul. Księdza Górka 60
Komisje: Komisja nr 3 ds. Gospodarki Miejskiej, Komisja nr 6 ds. Społecznych, Komisja nr 7 ds. Kultury, Sportu, Informacji i Promocji
Wykształcenie średnie
Klub radnych: Z tradycją w przyszłość
516 735 925
aga.fiolek@interia.pl
Okręg wyborczy nr 21
Zadaj pytanie radnemu
Zobacz więcej

Stanisława Hajduk-Bies

Dyżury: pierwsza środa miesiąca od godziny 15:30 do 16:30 w Biurze Administracji Spółdzielni Mieszkaniowej „Nad Jamną” os. Piłsudskiego
Komisje: Doraźna Komisja nr 11 ds. Budżetu Obywatelskiego, Komisja nr 2 ds. Budżetu, Komisja nr 4 ds. Rozwoju Miasta, Komisja nr 6 ds. Społecznych, Komisja nr 8 Rewizyjna
Dyżury: pierwsza środa miesiąca od godziny 15:30 do 16:30 w Biurze Administracji Spółdzielni Mieszkaniowej „Nad Jamną” os. Piłsudskiego
Komisje: Doraźna Komisja nr 11 ds. Budżetu Obywatelskiego, Komisja nr 2 ds. Budżetu, Komisja nr 4 ds. Rozwoju Miasta, Komisja nr 6 ds. Społecznych, Komisja nr 8 Rewizyjna
Wykształcenie wyższe
Wybrany z listy KWW Prawa i Sprawiedliwości
Klub radnych: Wspólnie dla Dobra Mieszkańców
669 541 609
philiasta@gmail.com
Okręg wyborczy nr 13
Zadaj pytanie radnemu
Zobacz więcej
Logotypy UE