WERSJA KONTRASTOWA
EN PL Polityka cookies

09. październik 2017

Kandydaci do Rady Seniorów

Zebranie wyborcze kandydatów do Rady Seniorów odbędzie się 13 października 2017r. o godzinie 13:00 w sali Biura Rady (Urząd Miasta Rynek 16 pok.11).

więcej...

05. październik 2017

ROZDAJEMY ROŚLINY

Posiadasz sprzęt, którego dawno już nie używasz?
W Twoim domu zalega góra niepotrzebnych już nikomu urządzeń elektrycznych?
Przyjdź 13 października na mikołowski Rynek i wymień elektorodpady na drzewko!
Akcja rozpoczyna się o godzinie 10 i będzie trwała do 14:00.
Więcej szczegółów w regulaminie

Serdecznie zapraszamy

więcej...

03. październik 2017

Rządowy Program „Aktywna tablica” będzie realizowany w Gminie Mikołów

Wnioski złożone przez Gminę Mikołów znalazły się w wykazie szkół zakwalifikowanych do objęcia wsparciem finansowym w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych AKTYWNA TABLICA. Dzięki przyznanym środkom finansowym możliwy będzie zakup pomocy dydaktycznych w postaci tablic interaktywnych, projektorów, sprzętu pozwalającego na przekaz dźwięku czy interaktywnych monitorów dotykowych, które uatrakcyjnią prowadzone zajęcia w placówkach oświatowych. Ponadto dzięki realizacji projektów w siedmiu mikołowskich szkołach podstawowych kadra pedagogiczna podniesie swoje kompetencje z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych.

więcej...

20. wrzesień 2017

Rada Seniorów

Jeśli mieszkasz w Mikołowie i chcesz mieć wpływ na to, jak żyje się Seniorom w naszym mieście, zgłoś swoją kandydaturę do rady seniorów w Mikołowie.

więcej...

20. wrzesień 2017

Spotkanie z Mikołowskimi Przedsiębiorcami

W piątek 15 września na Sośniej Górze odbyło się pierwsze spotkanie mikołowskich przedsiębiorców z władzami miasta. Zostało ono zorganizowane w związku z działającą od 4 miesięcy  „Kartą Mieszkańca Gminy Mikołów”. Zaproszeni Partnerzy projektu zostali wcześniej poproszeni o przekazanie informacji o spotkaniu znajomym przedsiębiorcom, usługodawcom, właścicielom sklepów i zaproszenie ich do udziału w spotkaniu. Była to świetna okazja do lepszego wzajemnego poznania się mikołowskich przedsiębiorców, a także możliwość do podzielenia się z władzami swoimi spostrzeżeniami czy sugestiami dotyczącymi przedsiębiorczości. W tym celu przygotowana została specjalna ankieta. Podobne spotkania będą organizowane w przyszłości. Wszystkich zainteresowanych udziałem w nich, prosimy o wypełnienie zamieszczonej ankiety. Z kolei firmy zainteresowane udziałem w projekcie „Karta Mieszkańca Gminy Mikołów” prosimy o kontakt z Panią Anną Matyjas-Szkutnik z Biura Rozwoju Miasta, tel. 32 32 48 463. Link do ankiety: goo.gl/pZLYkS

więcej...

Urząd Miasta
Rynek 16, 43-190 Mikołów

tel.: 32 324 85 00
faks: 32 324 84 00

um@mikolow.eu

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek: 7:30-17:00
Wtorek-Czwartek: 7:30-15:30
Piątek: 7:30-14:00

Administrator strony
promocja@mikolow.eu

Rzecznik Prasowy
Tomasz Rogula
tel.: 534 286 608
rzecznik@mikolow.eu

Mapa strony - Nota prawna - Wszelkie prawa zastrzeżone Mikołów 2017