WERSJA KONTRASTOWA
EN PL Polityka cookies

rajzefiber_150.jpg

22 kwietnia 2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mikołowie odbędzie się pierwsza edycja Mikołowskiego Festiwalu RAJZEFIBER.

Goście festiwalowi z najwyższej półki. Tematyka ekstremalnych podróży, himalaizmu i arktycznych rejsów. Liczne konkursy z nagrodami dla widzów festiwalu. 


Gwiazdą tegorocznej edycji będzie Tomek Michniewicz, dziennikarz, reportażysta, fotograf, organizator wypraw i ekspedycji. Autor czterech bestsellerowych, nagradzanych reportaży książkowych. Autor programu “Inny świat” w telewizji TTV, audycji “W drogę” w Radiu Zet (a wcześniej “Reszty świata” w Jedynce i “Trójka Przekracza Granice” w Trójce) i założyciel projektu Manufaktura Podróży. Laureat czterech statuetek na festiwalu sztuki mediów i podróży Mediatravel, nominowany do Kolosów i nagrody National Geographic “Traveler”. Jego prezentacja "Nie-normalność. O świecie, który nie przestaje zaskakiwać”, zapowiada się niezwykle ciekawie.

Wśród gości Mikołowskiego Festiwalu Rajzefiber usłyszymy Ryszarda Pawłowskiego, legendę polskiego himalaizmu, który zabierze nas w świat wypraw w Himalaje. Monika Witkowska pokaże nam świat arktycznych rejsów, przedstawiając inspirującą, pionierską podróż na Czukotkę.  Andrzej Budnik, znany bloger z grupy Los Wiaheros przybliży nam piękno Australii w znakomitych ujęciach filmowych, natomiast Mieczysław Bieniek , słynny Hajer, opowie nam w formie kabaretu (gwarą śląską)  o Azji Środkowej.

Poznacie ludzi z prawdziwą pasją i niesamowitą chęcią życia. Z pewnością RAJZEFIBER wpisze się na stałe w kalendarz mikołowskich wydarzeń.

Wstęp na cały festiwal jest bezpłatny, zapraszamy 22 kwietnia od godziny 15.00 do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mikołowie.

Zapraszamy do polubienia oficjalnego profilu na Facebooku (www.facebook.com/festiwalrajzefiber) oraz na stronę www.mikolow.eu/rajzefiber.

Organizator : Urząd Miasta Mikołów

Partnerzy : Viking, Beskid Sport Arena, Supersnow, Cam Media Group, Klub Studencki Fraktal, Łaziski Festiwal Górski "Pod Górę"

ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszpowrót do strony głównej | powrót do poprzedniej strony

Urząd Miasta
Rynek 16, 43-190 Mikołów

tel.: 32 324 85 00
faks: 32 324 84 00

um@mikolow.eu

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek: 7:30-17:00
Wtorek-Czwartek: 7:30-15:30
Piątek: 7:30-14:00

Administrator strony
promocja@mikolow.eu

Rzecznik Prasowy
Tomasz Rogula
tel.: 534 286 608
rzecznik@mikolow.eu

Mapa strony - Nota prawna - Wszelkie prawa zastrzeżone Mikołów 2017